28 مرداد 1392

درخشش ورزشکاران پژوهشسرای امام رضا (ع)

در مسابقات انتخابی تیم ووشو مشهد که در رده های سنی مختلف در تیر ماه 92 برگزار گردید ، بانوان
ورزشکار پژوهشسرای امام رضا (ع) به موفقیت های چشمگیری دست یافتند.زهره چمانه             نوجوانان             دوم

فاطمه غریب            نونهالان              دوم

محدثه عاقلی          نوجوانان              اول

نیلوفر زریان             نونهالان              دوم

مولف: مدیریت سیستم
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )
ارسال شده در خبر های: ورزشی - اخبار پژوهشسرا

25 خرداد 1392

اطلاعیه فوری

از کلیه منتخبین نهایی ششمین جشنواره هشتمین خورشید ولایت در خواست میشود هرچه سریعتر تا تاریخ 10 تیر ماه 1392 یک قطعه عکس 3*4 پشت نویسی شده به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند. ضمناً از تمامی عزیزان درخواست می نمائیم شماره تلفن خود را جهت تماس با آنها با شماره تلفن های 7427595-0511 و 7427545-0511 اعلام نمایند.
ایمیل جشنواره :8khorshid@aqrschool.com

دبیرخانه جشنوارهمولف: مدیریت سیستم
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )
ارسال شده در خبر های: اخبار پژوهشسرا

21 خرداد 1392

کسب افتخار دانش آموزان مدارس امام رضا (ع) در مرحله استانی مسابقات آزمایشگاهی

با عنایت به اهمیت انجام فعالیت های آزمایشگاهی در توسعه و تعمیق مفاهیم درسی و گسترش روحیه خلاقیت و نوآوری ، مدارس امام رضا (ع) با مشارکت پژوهشسرای امام رضا (ع) با برگزاری کلاس آزمایشگاهی و کارگاه های پژوهشی دانش آموز محور اهتمام ویژه ای به فعالیت های آزمایشگاهی داشته که ما حصل آن کسب رتبه های برتر مسابقات آزمایشگاهی در مراحل استانی و کشوری در سالهای مختلف بوده است و به عنوان قطب برگزاری دوره های آموزشی جهت منتخبین نهایی مرحله استانی برای حضور در مرحله کشوری با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی فعال می باشد. در سال جاری دانش آموزان مدرسه امام رضا (ع) واحد 10 فرآیند آموزشی خود را در پژوهشسرای امام رضا (ع) گذرانده بودند که موفق به کسب رتبه های اول و سوم استانی در رشته فیزیک و دوم استانی در رشته رایانه گردیدند.

مولف: مدیریت سیستم
0  نظر
رتبه خبر: 2.5
(1 نظر )
ارسال شده در خبر های: اخبار پژوهشسرا

2 خرداد 1392

مولف: مدیریت سیستم
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )
ارسال شده در خبر های: علمی - فرهنگی و هنری - ورزشی

12 اردیبهشت 1392

پژوهشسرای امام رضا (ع) میزبان جشنواره نوجوان خوارزمی در بخش مهارتهای آزمایشگاهی

پژوهشسرای امام رضا (ع) با همكاری مدرسه راهنمایی امام رضا (ع) واحد 12 و اداره آموزش و پرورش تبادكان میزبان بخش مهارتی ( مهارتهای آزمایشگاهی ) در مرحله قبلی جشنواره خوارزمی بود. این جشنواره در بخش دختران و در روز دوشنبه 9/2/92 با حضور بیش از 80 دانش آموز منتخب مرحله شهرستان برگزار گردید و مورد بازدید جناب آقای مصدقی ریاست محترم آموزش و پرورش منطقه تبادكان نیز قرار گرفت .


مولف: مدیریت سیستم
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )
ارسال شده در خبر های: علمی - اخبار پژوهشسرا

12 اردیبهشت 1392

برگزاری اولین همایش استانی علوم پایه

پژوهشسرای امام رضا (ع) با هدف ترغیب دانش آموزان به مطالعه متون منتشر شده در زمینه علوم پایه ، آشنایی دانش آموزان با كاربردهای قوانین علمی در صنعت و زندگی ، ترویج فرهنگ پژوهش اقدام به برگزاری اولین همایش استانی علوم پایه نمود. در این همایش 100 اثر از 22 آموزشگاه واصل گردید كه 12% آثار رسیده از شهرستانها و 18% از آثار از واحدهای مدارس امام رضا (ع) بوده است و 74% آثار را دانش آموزان دختر و 26% را دانش آموزان پسر ارسال نمده اند كه بیشترین اثر از دبیرستان فاضله و در بین مدارس امام رضا (ع) از واحد 7 بوده است. بیشترین آثار واصله در حوزه زیست شناسی و پس از آن رشته های ریاضی، مباحث بین رشته ای، شیمی و فیزیك بوده است. از بین 10 منتخب نهایی همایش 40% دانش آموزان را دختران و 60% دانش آموزان را پسر تشكیل میدهند كه از این بین 20% منتخبین نهایی از شهرستان بودند .
این همایش در روز پنج شنبه 5/2/92 با حضور جناب آقای مدنی مدیر عامل محترم بنیاد فرهنگی رضوی ،جناب آقای ذوقی معاونت محترم نظری سازمان آموزش و پرورش خراسان رضوی ، جناب آقای سبحانی مدیریت محترم آموزش و پرورش ناحیه 3 مشهد و معاونین محترم نواحی و با حضور پر شور بیش از 212 دانش آموز از مدارس مختلف استان برگزار گردید .
مولف: مدیریت سیستم
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )

12 اردیبهشت 1392

انتشار لوح فشرده محتوای الكترونیك تدریس شیمی دوم دبیرستان

در راستای آموزش مباحث علمی با استفاده از دستاوردهای نوین و شیوه های جدید تدریس ، لوح فشرده محتوای الكترونیك تدریس شیمی دوم دبیرستان متناسب با سرفصل های كتاب درسی مشتمل بر آموزش الكترونیك مفاهیم كتاب درسی، طرح سوالات و فعالیتها و پاسخگویی به آنها تهیه و بین مدرسین شیمی مقطع دبیرستان مدارس امام رضا (ع) توزیع گردیده است.علاقه مندان می توانند جهت دریافت لوح فشرده با پژوهشسرای امام رضا (ع) تماس حاصل نمایند.

مولف: مدیریت سیستم
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )

22 اسفند 1391

برگزاری دوره عملی آمادگی مسابقات آزمایشگاهی ویژه منتخبین سطح ناحیه

پژوهشسرای امام رضا (ع) در جهت حضور فعالتر و موفقیت آمیز دانش آموزان ممنتخب مدارس امام رضا (ع) در مرحله تئوری سطح ناحیه ، اقدام به برگزاری دوره عملی در رشته های فیزیك، شیمی و زیست شناسی نمود.

مولف: مدیر سیستم
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )

10 اسفند 1391

برگزاری كارگاه آموزشی علوم تجربی و نانو

دومین كارگاه آموزشی علوم تجربی و نانو ویژه دانش آموزان مدارس آموزش و پرورش منطقه تبادكان به همت مدرسه راهنمایی امام رضا (ع) (واحد 12) و با مشاركت و میزبانی پژوهشسرای امام رضا (ع) طی 2 روز (7 و 9 اسفند ماه ) برگزار گردید.در این كارگاه كلیه دانش آموزان منتخب مدارس تبادكان با برنامه ریزی تعیین شده حضور یافته و از نزدیك با انجام آزمایشهای جذاب در حوزه های فیزیك، شیمی و زیست شناسی و نانو آشنا گردیدند.از نكات جالب توجه این كارگاه اجرای آزمایشهای فوق توسط دانش آموزان بود كه تحت نظارت مدرسان علوم انجام پذیرفت.
مولف: مدیر سیستم
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )

26 بهمن 1391

برگزاری كلاسهای آمادگی مسابقات آزمایشگاهی

پژوهشسرای امام رضا (ع) در جهت حضور فعال تر و قوی تر دانش آموزان مدارس امام رضا(ع) در مسابقات آزمایشگاهی در رشته های فیزیك، شیمی و زیست شناسی در دو گروه دختران و پسران اقدام به برگزاری كلاسهای آمادگی مسابقات آزمایشگاهی نمود.

مولف: مدیر سیستم
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )
قبلی  
1  2  3  4 
  بعدی
صفحه 1 از 4